Suplování:   Středa 16.12.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 16.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Budín Jaromír (Nem)

 

-

-

KO

-

..

..

..

 

Grochalová Zuzana (Nem)

 

-

-

-

-

..

..

..

 

Horák Jaromír (LEK)

 

-

..

     

..

   

Máčková Martina (Dov)

 

-

-

-

..

UH

-

..

 

Šima Jiří (NV)

 

-

-

UR

-

..

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámek Jaroslav

2.hod

přesun <<

TED

1SM

(508)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

TED

1SM

 

na 2.hod

Bořuta Václav

6.hod

přesun <<

STR

1SM

(508)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

STR

1SM

 

na 6.hod

Černá Jitka

4.hod

přesun <<

ANJ

3ME (ANJ2)

(308)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

3ME (ANJ2)

 

na 4.hod

Dvořáková Kateřina

7.hod

přesun >>

KCJ

4AZ (KCJa)

 

na 17.12. 1.hod

Gajdošík Miroslav

1.hod

přesun >>

FYZ

1ME

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

FYZ

1ME

(212)

z 1.hod

Hubáčková Dana

1.hod

přesun >>

MAT

3M1

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

MAT

3M1

(506)

z 1.hod

Kolaříková Zuzana

4.hod

přesun <<

ANJ

3ME (ANJ1)

(500)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

3ME (ANJ1)

 

na 4.hod

Koutný Milan

3.hod

supl. (BU Nem)

ELN

4ME

(502)

 
 

4.hod

přesun >>

CTE

3ME

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

CTE

3ME

(412)

z 4.hod

Kovářů Šárka

2.hod

přesun >>

ANJ

3AP

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ANJ

3AP

(203)

z 2.hod

Matějková Monika

6.hod

odpadá

TEV

1M1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

1M1

 

zrušeno

Mikalová Lucia

4.hod

přesun <<

OKR

1RM

(512)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

OKR

1RM

 

na 4.hod

Novosadová Veronika

3.hod

přesun <<

MAT

2OK

(209)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

MAT

3TK

(208)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

3TK

 

na 5.hod

Pazourková Blanka

2.hod

přesun >>

CJL

3M1

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

3M1

(506)

z 2.hod

Popelová Irena

4.hod

přesun >>

CHE

1ME

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

CHE

1ME

(212)

z 4.hod

Slovák Dalibor

7.hod

přesun >>

TVY

1IT

 

na 14.12. 2.hod

Suchomel Jan

4.hod

přesun >>

TEC

1RM

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

TEC

1RM

(512)

z 4.hod

 

7.hod

přesun <<

TEC

1RM

(512)

z 15.12. 1.hod

Turečková Martina

1.hod

přesun >>

UCT

3AP

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

UCT

3AP

(203)

z 1.hod

Uhlár Štefan

3.hod

odpadá

TEV

3AP

 

zrušeno

 

4.hod

přesun <<

MAT

1SM

(508)

z 6.hod

 

5.hod

supl. (MM Dov)

MAT

1IT (MAT1)

(418)

 
 

6.hod

přesun >>

MAT

1SM

 

na 4.hod

Uřičář Vojtěch

3.hod

supl. (SI NV)

AUT

3ME

(412)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

3M1

 

zrušeno

Válek Zbyněk

1.hod

přesun >>

ELO

1SM

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ELO

1SM

(508)

z 1.hod

Veleba Vlastimil

5.hod

přesun <<

CJL

2ES

(218)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

2ES

 

na 5.hod

Vlk David

3.hod

přesun >>

TED

2OK

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TED

2OK

(209)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1IT

5.hod

MAT

MAT1

(418)

supluje

Uhlár Štefan

(MM)

 

7.hod

TVY

   

přesun >>

 

na 14.12. (Po) 2.hod

1M1

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(MT)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(MT)

1ME

1.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

FYZ

 

(212)

přesun <<

Gajdošík Miroslav

z 1.hod

 

5.hod

CHE

 

(212)

přesun <<

Popelová Irena

z 4.hod

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(MM)

1RM

4.hod

OKR

 

(512)

přesun <<

Mikalová Lucia

z 7.hod

 

6.hod

TEC

 

(512)

přesun <<

Suchomel Jan

z 4.hod

 

7.hod

TEC

 

(512)

přesun <<

Suchomel Jan

z 15.12. (Út) 1.hod

1SM

1.hod

ELO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

TED

 

(508)

přesun <<

Adámek Jaroslav

z 3.hod

 

3.hod

ELO

 

(508)

přesun <<

Válek Zbyněk

z 1.hod

 

4.hod

MAT

 

(508)

přesun <<

Uhlár Štefan

z 6.hod

 

6.hod

STR

 

(508)

přesun <<

Bořuta Václav

z 7.hod

 

7.hod

STR

   

přesun >>

 

na 6.hod

2ES

5.hod

CJL

 

(218)

přesun <<

Veleba Vlastimil

z 6.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

ELE

   

odpadá

 

(BU)

2OK

3.hod

MAT

 

(209)

přesun <<

Novosadová Veronika

z 5.hod

 

5.hod

TED

 

(209)

přesun <<

Vlk David

z 3.hod

3AP

1.hod

UCT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

ANJ

 

(203)

přesun <<

Kovářů Šárka

z 2.hod

 

4.hod

UCT

 

(203)

přesun <<

Turečková Martina

z 1.hod

 

7.hod

OKO

   

odpadá

 

(GR)

3M1

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

CJL

 

(506)

přesun <<

Pazourková Blanka

z 2.hod

 

4.hod

MAT

 

(506)

přesun <<

Hubáčková Dana

z 1.hod

3ME

3.hod

AUT

 

(412)

supluje

Uřičář Vojtěch

(SI)

 

4.hod

ANJ

ANJ1

(500)

přesun <<

Kolaříková Zuzana

z 7.hod

 

4.hod

ANJ

ANJ2

(308)

přesun <<

Černá Jitka

z 7.hod

 

4.hod

CTE

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

CTE

 

(412)

přesun <<

Koutný Milan

z 4.hod

 

7.hod

ANJ

ANJ1

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

ANJ

ANJ2

 

přesun >>

 

na 4.hod

3TK

5.hod

MAT

 

(208)

přesun <<

Novosadová Veronika

z 6.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

4AZ

6.hod

RUJ

RUJa

 

odpadá

 

(GR)

 

7.hod

KCJ

KCJa

 

přesun >>

 

na 17.12. (Čt) 1.hod

4ME

3.hod

ELN

 

(502)

supluje

Koutný Milan

(BU)

 

6.hod

EME

EME2

 

odpadá

 

(SI)

 

7.hod

EME

EME2

 

odpadá

 

(SI)

 

Zpracováno v systému Bakaláři